תקנון האתר

מטעמי נוחות נוקט התקנון בלשון זכר, ואולם כל הנאמר בו מתייחס לנשים ולגברים כאחד.

תיאור השירות:

האתר BNANO מהווה פלטפורמת סחר אלקטרוני לרכישת מוצרים ושירותים לכלל תושבי ישראל , ובלבד שימלאו לו 18 שנים .

פלטפורמה קלה ,מהירה ובטוחה  שמאפשרת לקונים רבים לרכוש מוצרים חדשים או משומשים (יצוין זאת על המוצר ) במחירים אטרקטיביים ,ממיטב היצרנים או היבואנים המשווקים בישראל.

הנכם מתבקשים לקרוא תקנון זה במלואו כתנאי מוקדם להתקשרות בין הצדדים . על מנת להשתמש בשירות, על הקונה להסכים לקיים תנאי שימוש (התקנון) ללא הגבלה או סייג. 

הגלישה באתר או ההרשמה לקבלת שירותיו, ייחשבו להסכמה מצד הגולש לתנאי התקנון. כל משתמש באתר מצהיר כי הינו מודע לתקנון האתר ומקבלו, וכי לא תהא לו או למי מטעמו כל טענה או תביעה כנגד בעלי האתר, מלבד טענות הקשורות בהפרת התחייבויות בעלי האתר על פי תקנון זה. רשאים להשתמש בשירותי האתר אך ורק בני 18 ומעלה, הכשרים לבצע פעולות משפטיות מחייבות. הזדהות באמצעות פרטים כוזבים מהווה עבירה פלילית. השירות מורכב ממכלול כלים המאפשרים לקונים להירשם באתר, ליצור קשר עם המוכרים

לבצע הזמנות, להתאים את מחיר המוצרים, לאשר את קבלת המוצרים .הוא כולל גם מערכת דירוג המאפשרת לקונה להעריך את איכות המוצר שהוא רכש.

כרטיס אשראי     :

הרכישות בכרטיסי אשראי באתר BNANO מאובטחות באמצעות טכנולוגיות מהמתקדמות ביותר .

כל הנתונים מועברים בצורה מוצפנת בטכנולוגיית SSL . סליקת אשראי לפי תקן PCI של חברתPELECARD    מבטיחה לגולש כי נתוני האשראי מוצפנים ומוגנים לאורך כל הדרך.
המחירים הינם בשקלים וכוללים מע”מ כחוק. התשלום בכרטיס אשראי כפוף לתנאי חברת האשראי.
התשלום בכרטיס אשראי יהיה בתשלום אחד אם לא בחרתם אחרת. ניתן למסור את פרטי כרטיס האשראי טלפונית לנציג שירות. פרטי כרטיס האשראי אינם נשמרים , עבור כל הזמנה תידרשו למסור את פרטי הכרטיס מחדש. במידה ובחרתם לשלם במזומן לשליח ,יידרש כרטיס אשראי לביטחון.  ניתן לשלם באמצעות כרטיסי אשראי מסוג ישראכרט, ויזה, מסטרקארד ,או בהעברה בנקאית לחשבוננו שבבנק מזרחי. מלבד התשלום בכרטיסי אשראי כל צורת תשלום אחרת מחייבת יצירת קשר טלפונית עם
BNANO.

פרטיות הרוכש :

BNANO פועלת בהתאם לכל חוקי הגנת המידע. מהבחינה הזו אנו מכבדים, כמובן, את עקרונות חוק הגנת המידע החלים על עיבוד נתונים אישיים. לכן אנחנו מתייחסים לפרטים שלך אך ורק בעת הזנתם למערכת. בראש ובראשונה מדובר בטיפול ברכישות ובאספקתן . אין שום חובה לפתוח חשבון על מנת לרכוש באתר . 

מחירים :

כל המחירים כוללים מע”מ לפי חוק והאתר שומר לעצמו את הזכות לשנות מחירים בכל עת ללא הודעה מוקדמת. מחירי המוצרים מתעדכנים יום יום. היות ואנחנו תלויים בגורמים שונים ובעיקר ביבואנים , אם ונמצאה תקלה משמעותית כלשהיא במוצר בין אם זה במחיר ובין אם זה  בפרט מהותי אחר ,שגיאות הקלדה או טעויות במחירוני יבואנים, נודיעכם וניתן לכם אפשרות לבטל/להחליף או לבחור לשלם את המחיר הנכון . בכל מקרא ,הדבר לא יחייב את BNANO  ובכל זאת אנחנו מבחינתנו נעשה הכל כדי שתהיו מרוצים ותמשיכו לחייך.

מלאי מוצרים המוצגים באתר:

היות ומצב המלאי נתון לאחריותו של היבואן או היצרן, אם וקרה חוסר במלאי, הלקוח יקבל הודעה טלפונית או בדואר אלקטרוני , והוא לא יחויב ,ובכל מקרה לא תהיה לו שום טענה כנגד האתר. החיוב מתבצע רק לאחר שBNANO  בדקה שאכן ניתן יהיה לספק ללקוח את המוצר בוודאות .
התמונות המוצגות באתר הינן להמחשה בלבד.  דפי המוצר הינם בכפוף ובהתאם להגדרות היצרן ,לרבות נתונים טכניים או כל נתון אחר שניתן על ידי היצרן/יבואן.

ביצוע ההזמנה :

לצורך רכישת מוצרים באתר על המשתמש להזין את פרטיו האישיים, באופן מלא ומדויק, הכוללים את שמו, מס’ ת.ז, מס’ טלפון , כתובת דואר אלקטרוני, וכתובת מגורים. על הרוכש להזין פרטי אשראי השייכים לו בלבד .הזדהות באמצעות פרטים כוזבים מהווה עבירה פלילית . הפרטים שיוזנו הם אלה שיקבעו את מהות העסקה ועל פיהם אנחנו נבצע את ההזמנה( דגם ,צבע ,שם לקוח ,כתובת וכו’ ). חשוב מאוד להזין פרטים אישיים ופרטי כתובת המשלוח מדויקים ככל הניתן בכדי למנוע תקלות מיותרות וכדי שנוכל לספק לכם את השירות הטוב ביותר. המערכת שלנו מיועדת לאוטומטיזציה ולכן אנחנו לא מחויבים לוודא טלפונית את הפרטים שהזנתם . רק במקרה שהמוצר אינו נמצא  במלאי ,או שלא אושרה העסקה ע”י חברות האשראי יקבל הרוכש הודעה טלפונית ממוקד שירות הלקוחות שלנו .במקרה של חוסר במלאי ,הרוכש אינו מחויב כלל .החיוב בכרטיס האשראי נעשה רק לאחר בדיקת מלאי של המוצר . המוצרים יסופקו רק לאחר השלמת תשלום.  במקרה בו לא אושרה העסקה ע”י חברת האשראי ,BNANO תאפשר לגולש להסדיר אישור עסקה תוך 3 ימים ממועד קבלת ההודעה על אי אישור העסקה ע”י חברת האשראי .בתום 3 ימים אלו BNANO תראה את העסקה כמבוטלת ולרוכש לא תהיה שום טענה ו/או תביעה בגין זאת .במידה וBNANO תגלה כי קיים ספק לעסקה אמתית ,כשרה או בטוחה ,הן מצד עצמה (כגון בעיה טכנית של האתר), הן מצד היצרן/יבואן (חוסר מלאי או טעות במחירון וכד’) והן מצד הלקוח ( פרטיים לא מדויקים וכו’ ) היא תהא רשאית לבטל את המכירה, כולה או חלקה, לפי שיקול דעתה הבלעדי ולרוכש לא תהיה כל טענה או תביעה בגין כך.

אספקה:
BNANO עובד עם חברות שליחויות מובילות בפריסה ארצית  ( לא כולל שטחי A וB ). זמני האספקה בהתאם לשיטת משלוח שבחרתם כפי שמופיע בדף “צ’קאאוט”. ימי העסקים נספרים רק לאחר ובכפוף לביצוע התשלום המלא כפי שהוזכר לעיל . ימי ו’, שבת, חג וערבי חג, לא נחשבים כימי עסקים. הזמנות שתתקבלנה עד השעה 10:30 (כולל ביצוע מלוא התשלום כפי שנזכר לעיל ), ספירת ימי העסקים תתחיל מיום המחרת בבוקר. הזמנות שתתקבלנה אחרי השעה 10:30, ספירת ימי העסקים תחל יומיים לאחר מכן. BNANO ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק עקיף, שייגרם ללקוח בגין כל איחור, עיכוב או כשל באספקת מוצר או כל דבר נזק אחר, ככל שייגרם על ידי השליח, או במקרים של כוח עליון, שביתות, וכיוצ’ב . בנוסף ניתן יהיה לספק את ההזמנה לכתובת שונה משל כתובת המזמין ומלבד שימולאו כל הפרטים במדויק במקום המיועד לכך :” שלח לכתובת אחרת ” . איסוף עצמי אפשרי בתיאום טלפוני מוקדם בלבד כפי שמוסבר להלן בתחתית התקנון.

אחריות ושירות:
רוב המוצרים מגיעים עם אחריות יצרן מקורי . במידה והאחריות תהיה של היבואן אנחנו מסמנים זאת בפרטי המוצר ותנאי האחריות הם בכפוף לתנאיו והחלטתו של היבואן .פגיעה פיזית , נזק פיזי או שבר ,גורמים לפקיעת האחריות. הסרת מדבקת אחריות או קריעתה מסירה את האחריות מן המוצר. האחריות לא תחול במקרה של פגיעת ברק ,קצר חשמלי , שריפה , רטיבות או שימוש לא נאות במוצר. הרכבה לקויה של חלקים עלולה לגרום לפקיעתה של האחריות. מוצר שייבדק וימצא תקין או שנעשה בו שימוש לקוי יחויב בדמי בדיקה של 110 שקלים.
משלוח המוצר הפגום והחזרתו ללקוח יבוצעו על חשבון הלקוח ובאחריותו .
הדין החל על ההזמנות באתר הוא הדין הישראלי בלבד. סמכות השיפוט הייחודית לכל דבר ועניין נתונה לבית משפט שלום בתל-אביב.

ביטול הזמנה והחזרת מוצרים:

ביטולי עסקה יעשו עפ”י חוק הגנת הצרכן תשמ”א 1981 ( להלן :”החוק”).הנך רשאי להחזיר את המוצרים שרכשת באתר תוך 14 יום מיום קבלתם ,כשהם ארוזים באריזתם המקורית וללא פתיחה או שימוש וללא שום נזק לא למוצר ולא לאריזתו. בקשת ההחזרה תעשה ותאושר אך ורק בהודעה שתשלח במייל לכתובת :[email protected]  .במקרה של ביטול העסקה יחויב הלקוח בשיעור 5% אך לא למעלה מ-100 ₪ בהתאם להוראות החוק .חובת החזרת המוצר אל מחסן BNANO חלה על הלקוח עצמו . עבור מוצרים אלה יקבל הלקוח זיכוי כספי ,בניכוי דמי ההובלה אם בחר במשלוח חינם .תנאי ההחזרה הנ”ל חלים רק לאחר שהמוצר נבדק ע”י צוות BNANO . ביטול הזמנה ע”י הלקוח לאחר שליחתה ועוד טרם קבלתה ע”י הלקוח מחייב את הלקוח בדמי טיפול של 25 שקלים , ואם קיימות הוצאות משלוח הם יתווספו לדמי טיפול. לשיקול דעתה הבלעדי  של BNANO   אם לזכות או לא לזכות  מוצרים שיוחזרו מעבר ל 14 ימים .לא ניתן להחזיר מוצרים אשר פורקו מאריזתם או מוצרים אשר אריזתם נפגמה .

הגבלת האחריות :

אנחנו שואפים להבטיח, כמיטב יכולתנו, את המידע המדויק ביותר באתר. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לתקן ולשנות את תוכן האתר בכל עת וללא הודעה מוקדמת. באחריות המבקרים באתר לאמת את המידע שנמסר באתר באמצעים אחרים, כולל על ידי יצירת קשר ישירות. אנו פטורים מכל אחריות (א) לכל אי דיוק או מחדל במידע הקיים באתר, (ב) לנזקים הנובעים משינוי המידע באתר שנגרם כתוצאה ממניפולציה או הונאה אפשרית על ידי צדדים שלישיים ו (ג) בגין כל נזק, ישיר או עקיף, לא משנה מה הגורמים או ההשלכות שנגרמו בגלל גישה של מישהו לאתר או מחוסר האפשרות לגשת אליו. Bnano לא תהיה אחראית ולא תישא בכל נזק ישיר או עקיף שנגרם ללקוח ו/או לצד שלישי, לרבות נזק כספי בגין רכישת המוצר במחיר גבוה יותר אצל צד שלישי .  מגבלות האחריות האמורות אינן חלות במקרה של התנהגות בלתי הולמת חמורה או מכוונת של BNANO .

איסוף עצמי:

איסוף עצמי יתבצע במחסן BNANO  מרכז מסחרי ,באר גנים . https://goo.gl/maps/FxnvRSG5YnR9w1E99 

איסוף עצמי יבוצע אך ורק לאחר תיאום טלפוני עם שירות הלקוחות שיאשר כי החבילה מוכנה למסירה.

שעות פעילות המחסן:

ימים א -ה: 9:00 – 17:00 

 

 

Back to Top
נגישות