משלוחים:

BNANO עובד עם חברות שליחויות מובילות בפריסה ארצית  ( לא כולל שטחי A וB ). זמני האספקה בהתאם לשיטת משלוח שבחרתם כפי שמופיע בדף “צ’קאאוט”. ימי העסקים נספרים רק לאחר ובכפוף לביצוע התשלום המלא כפי שהוזכר לעיל . ימי ו’, שבת, חג וערבי חג, לא נחשבים כימי עסקים. הזמנות שתתקבלנה עד השעה 10:30 (כולל ביצוע מלוא התשלום כפי שנזכר לעיל ), ספירת ימי העסקים תתחיל מיום המחרת בבוקר. הזמנות שתתקבלנה אחרי השעה 10:30, ספירת ימי העסקים תחל יומיים לאחר מכן. BNANO ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק עקיף, שייגרם ללקוח בגין כל איחור, עיכוב או כשל באספקת מוצר או כל דבר נזק אחר, ככל שייגרם על ידי השליח, או במקרים של כוח עליון, שביתות, וכיוצ’ב . בנוסף ניתן יהיה לספק את ההזמנה לכתובת שונה משל כתובת המזמין ומלבד שימולאו כל הפרטים במדויק במקום המיועד לכך :” שלח לכתובת אחרת ” . איסוף עצמי אפשרי בתיאום טלפוני מוקדם בלבד כפי שמוסבר להלן בתחתית התקנון.

אחריות ושירות:
רוב המוצרים מגיעים עם אחריות יצרן מקורי . במידה והאחריות תהיה של היבואן אנחנו מסמנים זאת בפרטי המוצר ותנאי האחריות הם בכפוף לתנאיו והחלטתו של היבואן .פגיעה פיזית , נזק פיזי או שבר ,גורמים לפקיעת האחריות. הסרת מדבקת אחריות או קריעתה מסירה את האחריות מן המוצר. האחריות לא תחול במקרה של פגיעת ברק ,קצר חשמלי , שריפה , רטיבות או שימוש לא נאות במוצר. הרכבה לקויה של חלקים עלולה לגרום לפקיעתה של האחריות. מוצר שייבדק וימצא תקין או שנעשה בו שימוש לקוי יחויב בדמי בדיקה של 110 שקלים.
משלוח המוצר הפגום והחזרתו ללקוח יבוצעו על חשבון הלקוח ובאחריותו .
הדין החל על ההזמנות באתר הוא הדין הישראלי בלבד. סמכות השיפוט הייחודית לכל דבר ועניין נתונה לבית משפט שלום בתל-אביב.

ביטול הזמנה והחזרת מוצרים:

ביטולי עסקה יעשו עפ”י חוק הגנת הצרכן תשמ”א 1981 ( להלן :”החוק”).הנך רשאי להחזיר את המוצרים שרכשת באתר תוך 14 יום מיום קבלתם ,כשהם ארוזים באריזתם המקורית וללא פתיחה או שימוש וללא שום נזק לא למוצר ולא לאריזתו. בקשת ההחזרה תעשה ותאושר אך ורק בהודעה שתשלח במייל לכתובת :[email protected]  .במקרה של ביטול העסקה יחויב הלקוח בשיעור 5% אך לא למעלה מ-100 ₪ בהתאם להוראות החוק .חובת החזרת המוצר אל מחסן BNANO חלה על הלקוח עצמו . עבור מוצרים אלה יקבל הלקוח זיכוי כספי ,בניכוי דמי ההובלה אם בחר במשלוח חינם .תנאי ההחזרה הנ”ל חלים רק לאחר שהמוצר נבדק ע”י צוות BNANO . ביטול הזמנה ע”י הלקוח לאחר שליחתה ועוד טרם קבלתה ע”י הלקוח מחייב את הלקוח בדמי טיפול של 25 שקלים , ואם קיימות הוצאות משלוח הם יתווספו לדמי טיפול. לשיקול דעתה הבלעדי  של BNANO   אם לזכות או לא לזכות  מוצרים שיוחזרו מעבר ל 14 ימים .לא ניתן להחזיר מוצרים אשר פורקו מאריזתם או מוצרים אשר אריזתם נפגמה .

הגבלת האחריות :

אנחנו שואפים להבטיח, כמיטב יכולתנו, את המידע המדויק ביותר באתר. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לתקן ולשנות את תוכן האתר בכל עת וללא הודעה מוקדמת. באחריות המבקרים באתר לאמת את המידע שנמסר באתר באמצעים אחרים, כולל על ידי יצירת קשר ישירות. אנו פטורים מכל אחריות (א) לכל אי דיוק או מחדל במידע הקיים באתר, (ב) לנזקים הנובעים משינוי המידע באתר שנגרם כתוצאה ממניפולציה או הונאה אפשרית על ידי צדדים שלישיים ו (ג) בגין כל נזק, ישיר או עקיף, לא משנה מה הגורמים או ההשלכות שנגרמו בגלל גישה של מישהו לאתר או מחוסר האפשרות לגשת אליו. Bnano לא תהיה אחראית ולא תישא בכל נזק ישיר או עקיף שנגרם ללקוח ו/או לצד שלישי, לרבות נזק כספי בגין רכישת המוצר במחיר גבוה יותר אצל צד שלישי .  מגבלות האחריות האמורות אינן חלות במקרה של התנהגות בלתי הולמת חמורה או מכוונת של BNANO .

איסוף עצמי:

איסוף עצמי יתבצע במחסן BNANO  מרכז מסחרי ,באר גנים . https://goo.gl/maps/FxnvRSG5YnR9w1E99 

איסוף עצמי יבוצע אך ורק לאחר תיאום טלפוני עם שירות הלקוחות שיאשר כי החבילה מוכנה למסירה.

שעות פעילות המחסן:

ימים א -ה: 9:00 – 17:00 

Back to Top
דילוג לתוכן