נמכר

קיט חצובת סיבי פחמן Manfrotto Befree Live

1,599.00

אוהבים לצלם וידאו בטיולים? הכירו את הקיט המושלם עבורכם: חצובת סיבי פחמן Befree Live עם ראש וידאו מבוסס חיכוך שמן, תוצרת Manfrotto האיטלקית. זהו הקיט הנייד והקל ביותר לצלמי וידאו חובבים ווידאו-בלוגרים המציע שילוב מנצח של משקל נמוך וביצועים מעולים.

החצובה עם הראש שוקלת 1.38 ק”ג ומתקפלת לממדים צנועים של 41 ס”מ בלבד! למרות גודלה, היא מתאימה למצלמות DSLR, מצלמות Mirrorless או מצלמות וידאו קטנות. חלקה העליון של החצובה (Spider) תוכנן מחדש על מנת לתמוך בעומסים משתנים ולהבטיח יציבות מלאה בכל צילום.

כמו ביתר החצובות המתקדמות של מנפרוטו, תמצאו גם כאן מנגנון נעילת רגליים סיבובי – קל לפתיחה וסגירה, מונע רעידות ותנודות מיותרות ברגלי החצובה, ונסגר במדויק סביב הראש לחיסכון מרבי של מקום בתיק הציוד. זוויות הרגליים תוכננו לשימוש מהיר ונוח עבור שמאליים או ימניים, והתפעול הכללי של החצובה קל מתמיד – החל מהפתיחה, דרך קביעת הגובה הרצוי ועד הקיפול והאחסנה.

בדומה לדגמים המקצועיים של היצרנית האיטלקית מסדרות 190 ו-055, Befree Live כוללת הברגת Easy Link לחיבור מהיר של זרועות, אביזרים, תאורות לד ורפלקטורים. החיבור הופך את החצובה הזו למיני-סטודיו נייד כך שהיא מותאמת במיוחד לצילומי וידאו.

את החבילה כולה משלים ראש וידאו מבוסס חיכוך שמן מדגם MVH400AH. ניתן לכוונן בו את עוצמת החיכוך בתנועה האופקית (Pan) והאנכית (Tilt) או לנעול לחלוטין את תנועת הצירים על ידי בוררים, והוא מגיע עם פלטת החלקה לשחרור מהיר שתתאים בדיוק למצלמה שלכם.

השווה
SKU:MVKBFRTC-LIVE

Out of stock

משקל עצמי : 1.38 ק”ג

משקל נשיאה  : 4 ק”ג

גובה מקסימלי מוט מרכזי פתוח : 150  ס”מ

גובה מקסימלי מוט מרכזי סגור : 129 ס”מ

גובה עבודה מינימלי : 41 ס”מ

טמפרטורת עבודה מינימלית :   -30 C  

טמפרטורת עבודה מקסימלית : 60 C

אורך במצב מקופל: 41 ס”מ

חומר:  סיבי פחמן

Back to Top
נגישות